Sportovní aktivity

Plavání

V prvním pololetí školního roku 2016 - 2017 mohou děti navštěvovat kurzy plavání pod vedením plavecké školy Kometa na Kraví hoře.

První lekce začíná ve čtvrtek 6. 10. 2016. Další lekce každý čtvrtek.

Svačina bude dětem podávána vždy v 8:15 hodin a z MŠ odcházíme v 8:45 hod.

Děti budou potřebovat: prostorný batůžek, plavky, koupací čepici, velkou  podepsanou osušku a lahvičku s pitím.

Nedávejte dětem punčocháče! Pokud bude velká zima, tak ponožky a kamaše (spodky).

Lyžujeme s Lemurem

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

lemur-detem.cz/index.php/lyzovani/skolky

Bližší informace o této aktivitě Vám poskytne  osobně paní učitelka Kocmanová.

Sportík

Ve druhém pololetí šklního roku nabízíme pro děti sportovní aktivitu, která probíhá na ZŠ Vejrostova pod vedením sportovních instruktorů.  Děti se učí hravou formou pohybovým dovednostem. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj obratnosti, rovnováhy, schopnosti koordinace pohybu. Při cvičení se používá novinka CYBER VÁLEC a další moderní pomůcky. Tato akce probíhá ve spolupráci se Studiem pohybových aktivit Sokol Brno.

Výcvik je veden v souladu s moderními trendy tréninku dětí. Všestrannost cvičení dětem zajišťuje nejlepší vstup do světa sportu a přispívá k utváření zdravého životního stylu. Děti cvičí s moderními a bezpečnými pomůckami. Speciální cvičení pro rozvoj koordinace.

10 lekcí - 800 Kč

Začínáme 11. 3. 2016 v 8:00 na ZŠ Vejrostova

Odchod z MŠ v 7:30

Děti potřebují: batůžek, láhev s pitím, tričko s krátkým rukávem (podepsané křestním jménem na prsou), kraťasy, nejlépe pod kolena, tenisky