Zprávy ze školy v přírodě

05.06.2017 22:15

Zdravíme všechny ze školy v přírodě. Dojeli jsme dobře. Odpoledne jsme navštívili Skalní obydlí v obci Zderaz. Všichni jsme vpořádku. Pár fotek z prvního dne.

Dnes dopoledne jsme navštívili záchrannou stanici Pasíčka a po výborném obědě a odpoledním klidu jsme si zahráli v lese na lovce a sběrače a potom, co navečer začalo pršet, jsme si vyráběli trička a psali dopisy domů. Fotky zde.

Po nočním dešti nám mezi stromy vyrostly velice dobré bobule. V lese jsme se zdokonalovali v hodu oštěpem. Z většiny jsou už výborní lovci a přešli jsme bažinu v mamutích stopách. Po odpoledním odpočinku a malé přeháňce jsme vyrazili do lesa a hráli další hry. Fotky z dnešního dne.

Ještě před snídaní jsme si dodělávali náhrdelníky a po vydatné snídani jsme vyrazili do lesa na hledání pokladu. Cestou kolem skal s nástěnnnými kresbami jsme plnili různé úkoly a nakonec jsme došli až do přístřešku pravěkých lidí, kde jsme našli nevylíhlé dinosauří vejce. Odpoledne jsme si zahráli na paleontology a zkusili si vykopat malou zkamenělinu. Po náročném dni jsme si dopřáli malou odměnu. A teď už se těšíme na Vás. Podívejte se.

Zpět