Modrá

Učitelky :                                Mgr. Jana Čerbáková - logoped

Lenka Kleinová

Provoz třídy:                            7:30 - 14:30

Ve třídě je zapsáno 14 dětí, z toho 14 dětí integrováno skupinově s nesprávnou výslovností. Ve třídě je 6 dětí s odkladem školní docházky. Dětem s vadou řeči je poskytována denní individuální péče, kterou zajišťuje speciální pedagog  Mgr. Jana Čerbáková.

Právě se děje:

Školní rok 2016 - 2017

28. 6. 2017 - na konci školního roku jsme také popřáli dětem, které se narodily až o prázdninách. Všechno nejlepší - Lído, Luciáne a Šimone.

20. 6. 2017 jsme jeli do ZOO.

Na konci května jsme popřáli k narozeninám Kubíkovi G., Matějovi a Kristýnce.

28. 4. 2017 děti popřály k sedmým narozeninám Bety.

V právě probíraném tématu: Co dokáže semínko, se děti dozvědí, jaké podmínky potřebuje semínko ke svému růstu. Proto jsme si na zahrádce naší MŠ zaseli hrášek, který budeme chodit zalévat, pozorovat a doufáme i sklízet.

29. 3. 2017 si předškoláci prohlédli základní školu Vejrostova ve Hře po škole.

24. 3. 2017 děti popřály k narozeninám Natálce V. k jejím šestým narozeninám, ale nejprve si den předem připravily dort.

Téma: S pohádkou se nenudíme - Skupinové činnosti - děti si ve skupině postavily  pohádkové domečky

7. 3. 2017 - šly děti do knihovny na výukový program Kamarádka knížka.

3. 3. 2017 pozvaly žáci a paní učitelky z 1. a 2. tříd všechny naše předškoláky na Hodinu her a tvoření na Základní školu Heyrovského.

24. 2. 2017 - koncem února děti popřály k šestým narozeninám Kubíkovi M.

17. 1. 2017 - v polovině ledna jsme popřáli Emmičce k jejím pátým narozeninám.

9. 12. 2016 - děti oslavily páté narozeniny Natálky S. a Karolínky.

14. 11. 2016 děti navštívily zábavný vědecký park VIDA. Dozvěděly se spoustu zajímavých věcí o kamenech, jak vznikají blesky a spoustu dalších věcí.

9. 11. 2016 si děti dopoledne udělaly koláče a odpoledne se spolu s rodiči sešly ve třídě, kde proběhla ochutnávka koláčů, kterou děti zpestřily krátkým programem. Potom se všichni s lampionem v ruce vydali k lesu. Děti tam, na konci světýlkové cesty, našly truhličku se sladkým pokladem a zazpívaly si společně písničky. Na fotky z celého dne se můžete podívat zde.

2. 11. 2016 k nám do MŠ přijelo  Planetárium Morava. Děti se zábavnou formou seznámily s fázemi Měsíce, pohyby Země, souhvězdími zvěrokruhu.

Na oslavu Jiříkových šestých narozenin si děti nejprve připravily dort.

V tématu: Co viděl červík Pepík v sadu a na zahrádce  děti poznávaly  různé druhy ovoce a zeleniny a upekly si štrůdl.

Během měsíce září a začátkem října se děti seznámily s novými kamarády. Jak si spolu hrajeme, tvoříme, obědváme se můžete podívat zde.