Žlutá

Anna Kimlová

Asistentka pedagoga, učitelka:   Helena Küfhaberová

Provoz třídy:                            7:00 - 16:00

Ve třídě je zapsáno 28 dětí, z toho jedno dítě s individuální integrací. Integrovanému dítěti je poskytována denní individuální péče, kterou zajišťuje ped. asistent ve spolupráci s třídní učitelkou.

SBÍRÁME:

PROSÍME:

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI:

PŘIDÁVÁME SE ZPOŽDĚNÍM FOTKY ZA POSLEDNÍ MĚSÍCE.

DĚKUJI VŠEM RODIČŮM ZA SPOLUPRÁCI A TĚŠÍME SE NA VŠECHNY ZASE V ZÁŘÍ :-)

ČERVEN
V červnu nás čeká oslava červnových i prázdninových dětí. A návštěva ZOO

KVĚTEN
Fotky z Putování s tulipánem, i jiných dopoledních aktivit s dětma dodáme postupně, nebojte.
Květen jsme zahájili odpolední Jógou pro maminy s dětma. Akce byla vydařená a já tímto děkuji paní Škarkové za zorganizovaní cvičení, které mělo spokojenost na tvářích. Děkuji i všem účastněným, vydařené foto zde. :-)

DUBEN
Duben jsme s dětmi zahájili velikonočním tématem, které jsme zakončili ve středu 12. 4. VELIKONOČNíM DOPOLEDNEM. Vyzkoušeli jsme si, jak probíhá koledování, pustili si pohádku Jak se pomlázky ztratily, zatancovali a pak si pochutnali na pohoštění. Děkuji tedy všem maminkám, tatínkům, babičkám a jiným za nachystání dobrot, které mělo u dětí velký úspěch :-) přidáváme pár fotek z týdne i tohoto dne a přejeme krásný Velikonoční víkend :-)

BŘEZEN
Přidáváme pár fotek z narozenin. Společně jsme je oslavili s Aničkou, Samíkem, Honzíkem a Míšou :-)
Ve čtvrtek 30. půjdeme s dětmi do Společenského centra na Velikonoční dílny, informace budou upřesněny.
V březnu jsme si vyzkoušeli některá povolání a oslavili Tobiáškovy narozeniny. Na pár fotek se můžete podívat zde.

ÚNOR
Navštívili jsme dopravní hřiště na Riviéře s programem Koblížek. Děti se hravou formou seznámily s bezpečností na silnicích a ještě si odnesly malý dáreček. Na fotky z akce se můžete podívat zde.
Fotografie z Karnevalu.

LEDEN
Nově jsme přidali fotky na webovky.

PROSINEC
13. 12 ve žluté třídě proběhlo Vánoční posezení. Děkujeme rodičům za příjemnou atmosféru, pomoc při rozbalení dárečků a potlesk dětem, které byly opět úžasné :-) PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE :-)

idali jsme nové fotky :-) jak jsme tvořili a učili se něco málo o našem těle nebo jak u nás probíhal čertovský týden

LISTOPAD
Konečně pijeme ze svých hrníčků, které si děti krásně poznaly :-) ještě ale pár hrníčků chybí :-)
Ve středu 9. listopadu si děti zdobily svatomartinské koláče, které jsme všichni mohli na odpoledním posezení ochutnat. Akce byla zakončená lampiónovým průvodem a na fotky z celého dne se můžete podívat zde.

Dne 7. listopadu jsme navštívili oboru H oledná. Akce se vydařila.

ZÁŘÍ, ŘÍJEN
Podívejte se, jak si naše děti hrají, jak jsme zachytili něco málo z prvních narozenin nebo jak u nás probíháji vzdělávací aktivity :-)

V pondělí budeme mít s dětmi ve žluté třídě program z PLANETÁRIA.