Zprávy ze školy v přírodě

04.06.2018 21:37

Zdravíme všechny ze školy v přírodě. Dojeli jsme dobře, jsme všichni v pořádku. Posíláme pár fotek z prvního odpoledne.

Dnes ráno jsme po dobré snídani napsali dopisy domů, pomlsali si v cukrárně a hned potom jsme vyrazili na hřiště a vyráběli indiánský oděv. Po výborném obědě a odpoledním odpočinku nám dokonce na louce pod okny hotelu vyrostla lízátka. Odpoledne jsme se vydali na výlet do záchranné stanice Pasíčka, kde jsme si prohlédli zvířátka našich polí a lesů a cestou zpět jsme poznávali stromy a rostliny okolního lesa. Den jsme ukončili  u ohně opékáním špekáčků. A nyní už všichni sladce spinkají. Fotky z dnešního dne zde.

Po snídani jsme jsme si vyrobili indiánské čelenky. Venku připravil kmen Apačů stopovanou pro kmen Mayů. Hurá, po splnění všech úkolů jsme našli i poklad. Dobrý oběd a odpolední odpočinek nám pomohl načerpat síly na odpolední výlet do sklalního města Toulovcovy maštale. A večer jsme si ještě užili sportování na hřišti. Koukněte.

Dopoledne se role obrátily a poklad hledali Apačové. I ti uspěli a našli ho. Polední spánek všechny posílil a mohli jsme vyrazit za dalším dobrodružstvím. Průzkumné výpravy se zapamatováním se vydařily a obživu si oba kmeny také umí zajistit. Jízda na koni se také všem dařila.  A teď už balíme kufry a těšíme se na vás. Fotky.

Ranní rozcvička všechny probudila na dobrou snídani. Dobalili jsme kufry a vyrazili na hřiště si ještě trošku zasportovat a dokončit diplomy indiánského víceboje. Loučí se s vámí indiáni z Proseče - Howgh (hau).

Zpět